Popek owczarek niemiecki video bez Cenzury

Latest News Popek owczarek niemiecki video bez Cenzury

Popek owczarek niemiecki video bez Cenzury, Kolejny skandal z udziałem kontrowersyjnego rapera I zawodnika MMA Pawła “Popka” Mikołajuwa wstrząsnął opinią publiczną. Tym razem chodzi o nagranie, które trafiło do internetu, a na którym artysta bez żadnych zahamowań opowiada o swoich zamiarach seksualnych wobec dwóch owczarków niemieckich.

Cała sprawa z miejsca stała się głośna I wywołała falę oburzenia. Zatytułowany “Popek owczarek niemiecki video bez cenzury“, film błyskawicznie rozprzestrzenił się w mediach społecznościowych, a komentujący domagali się surowej kary dla Popka. Co dalej z jego karierą I czy uniknie odpowiedzialności

Popek owczarek niemiecki video bez Cenzury

Polski raper I zawodnik MMA Paweł Mikołajuw, znany jako “Popek”, stoi w obliczu kontrowersji po tym, jak w internecie pojawił się jawny film rzekomo przedstawiający go z dwiema owczarkami niemieckimi. Raper, który mama za sobą historię problemów z narkotykami I zatargów z prawem, został oskarżony przez kolegę Alana “Psychotropa” Gruchałę o dopuszczenie się aktów seksualnych ze zwierzętami.

Niepokojące nagrania zostały po raz pierwszy udostępnione przez Gruchałę 21 listopada. “W nagraniu można usłyszeć jak ‘Popek’ oznajmia, że zamierza ‘zająć się’ dwiema owczarkami niemieckimi” – stwierdził Gruchała. Reakcja opinii publicznej była natychmiastowa I wyjątkowo negatywna, wiele osób wyraziło oburzenie oskarżeniami.

Popek jako muzyk I zawodnik MMA : co odjebał popek

Paweł Mikołajuw, bardziej znany jako kontrowersyjny raper I zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA) “Popek“, od dawna budził kontrowersje zarówno swoją twórczością muzyczną, jak I sportową karierą.

Jako raper, Popek znany quip z prowokacyjnych, wulgarnych tekstów pełnych narkotykowych I seksualnych aluzji – jego ksywka “Popek cały na biało” odnosi się do kokainy. Z kolei jego przygoda z MMA również pełna była skandali. W swoim debiucie na gali GROMDA 15 w 2021 roku Popek został znokautowany po zaledwie 27 sekundach od pierwszego gongu.

To wydarzenie spotkało się z falą kpin I krytyki ze strony innych zawodników. “Nie możesz przyjść z świata koncertów I narkotyków do klatki I walczyć” – skomentował pięściarz Artur Szpilka. Jednak Popek wciąż walczył na galach KSW, Distinction MMA I Prime Show MMA, z mizernym skutkiem.

Kontrowersje związane z Popek I owczarkiem niemieckim

Raper I zawodnik MMA Paweł “Popek” Mikołajuw od dawna budził kontrowersje związane z narkotykami I agresywnym zachowaniem. Jednak obecny skandal z jego domniemanym udziałem przekroczył dotychczasowe granice. 21 listopada 2022 roku raper Alan “Psychotrop” Gruchała opublikował szokujące nagranie, na którym słychać jak Popek deklaruje zamiar odbycia stosunku seksualnego z dwiema owczarkami niemieckimi.

Nagranie wywołało burzę w sieci. Internauci masowo wyrażali oburzenie I żądali ukarania Popka. W odpowiedzi oskarżony raper zamieścił oświadczenie, w którym przyznał się do nagrania filmu będąc case wpływem alkoholu I narkotyków. Jak stwierdził, chciał zrobić “żart, z którego nie joke dumny”.

Also Read : Carlos Rodriguez 17s Video Viral on Twitter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *